Maturzyści 2020 – to jest czas, by ruszyć w dalszą drogę. Uczelnie Vistula otworzą przed wami globalne możliwości!

 

W tych trudnych czasach zyskaliście dużo więcej niż świadectwo dojrzałości. Zdobyliście doświadczenie, jakiego nikt przed wami nie doznał. Rozwinęliście wiele kompetencji, w tym również cyfrowych. Nauczyliście się elastyczności, samodzielnej pracy i kreatywności. Teraz świat stoi przed wami otworem.

 

Jakie studia wybrać? W Vistuli odnajdziesz drogę

 

To jest ten czas, by zacząć kierować swoim życiem i decydować o tym, co ważne, również o tym, jakie studia wybrać. Podejmujcie decyzję odpowiedzialnie i mądrze. Nie zawsze jest to łatwe. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula otrzymacie wszechstronne wsparcie. Podczas Dni Otwartych w bezpiecznej formule online poznacie naszą bogatą ofertę studiów I i II stopnia. Udostępniony przez nas quiz ułatwi wam wybór odpowiedniego kierunku. Uczestnicy Dni Otwartych Online mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – przez jeden semestr mogą studiować za darmo.

 

Ekscytujące wyzwania i wielka szansa

 

Podczas Dni Otwartych dowiecie się, czego uczymy i jak uczymy. Bez wychodzenia z domu spotkacie się z naszymi wykładowcami i porozmawiacie o programach studiów na poszczególnych kierunkach, o warunkach rekrutacji, możliwościach kariery i procesie aplikacji. Poznacie zalety Uczelni Vistula, wśród których są:

-innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;

-praktyczny wymiar kształcenia;

-prestiżowe certyfikaty;

-doskonała infrastruktura;

-przyjazna atmosfera;

-kadra wybitnych wykładowców;

-współpraca z biznesem;

-bogaty program stypendialny;

-unikatowy Program Mentoringu;

-program Erasmus+.

 

Poznacie też nasze studia w trybie online. Vistula ma ogromne doświadczenie w tym obszarze. Od sześciu lat prowadzi profesjonalnie przygotowane studia przez Internet, posiada własną platformę e-learningową, gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość. To studia idealne dla tych, którzy mieszkają daleko od ośrodka akademickiego, już pracują lub wychowują małe dzieci.

 

Studia w Vistuli to wielka szansa. W ich trakcie zidentyfikujecie swoje predyspozycje i rozwiniecie talenty, zaprojektujecie skuteczny plan na pewną zawodową przyszłość. Dyplom Vistuli otworzy przed wami globalne możliwości.

 

Zaczynamy 24 sierpnia!

 

Sprawdźcie naszą propozycję i wybierzcie te webinary, które was interesują. Zapraszamy na podstronę Vistuli, poświęconą wydarzeniu: https://www.vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty

 #maturzysci2020 #dniotwartevistula #studiaonlinevistula

 

 

więcej artykułów..
ten artykuł był czytany 1204 razy.